Nowosolscy policjanci pomagają ciężko chorej panie Monice (FILM)

Policjanci z Nowej Soli zachęcają wszystkich mieszkańców powiatu nowosolskiego do włączenia się w zbiórkę dla pani Moniki z Bytomia Odrzańskiego.

Nowosolscy policjanci systematycznie włączają się w różne akcje charytatywne. Tym razem chcą pomóc 37-latce. Kobieta walczy z nowotworem złośliwym jajnika, który niestety dał już przerzuty. Mundurowi zorganizowali zbiórkę zabawek, które zostaną wystawiane na licytację, a pieniądze przekazane na bardzo kosztowne leczenie.

Policjanci z Nowej Soli kolejny raz wykazali się wspaniałą inicjatywą i przyłączyli się do zbiórki dla chorej mieszkanki Bytomia Odrzańskiego. – Wszystkie zebrane misiaki, będą wystawione na licytację, a pieniądze przekazane na kosztowne leczenie – mówi aspirant Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Monika Malicka choruje na nowotwór złośliwy z przerzutami, a jej leczenie wymaga dużych pieniędzy. – Mamy nadzieję, że dzięki inicjatywie policjantów walka z chorobą będzie łatwiejsza i pomoże zatrzymać jej skutki – mówi asp. Sęczkowska-Sobol.

Policjanci nie zwalniają tempa z niesieniem pomocy i zachęcają wszystkich mieszkańców powiatu nowosolskiego do włączenia się w zbiórkę dla pani Moniki z Bytomia Odrzańskiego. – Pamiętajmy, że dobro to jedyna rzecz, która się mnożny, kiedy się ją dzieli – mówi asp. Sęczkowska-Sobol

LINK DO ZBIÓRKI