Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Pijany 19-letni kierowca uderzył w drzewo. Dwie osoby są ranne

Kierowca renaulta megane na prostym odcinku drogi w miejscowości Sowia Góra  uderzył w drzewo. Był pijany, miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Dwoje pasażerów trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę. Około godz. 6.35 oficer dyżurny komendy w Strzelcach Krajeńskich został powiadomiony, że na  drodze  w miejscowości Sowia Góra doszło do wypadku.

Na miejsce skierowano patrol, który potwierdził zdarzenie. Na miejscu pracowały już cztery zastępy straży pożarnej. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, a następnie na lewe pobocze i uderzył w drzewo.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierowca był pijany. Badanie wykazało, że miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Dwoje pasażerów trafiło do szpitala w Międzychodzie. Ponadto okazało się, że młody kierowca  miał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Kierujący za swój czyn odpowie przed sądem, grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl