Po tragicznym wypadku w Kargowej ruszyła pomoc dla czworga dzieci

Wojtuś ma 2 latka, Zuzia 9, Jagódka 3 lata i Lenka 11 lat. Dzieci straciły swoją ukochaną mamę Sandrę. Zostały pod opieką narzeczonego zmarłej kobiety. Ruszyła zbiorka n pomoc dla dzieci.

W tragedii Kargowej doszło, 1 czerwca, w Dzień Dziecka zginęły babcia, córka i wnuczka. Najmłodsza z kobiet, 28-letnia Sandra osierociła czwórkę dzieci.  

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

LINK DO ZBIÓRKI

O zbiórce informuje OSP Kargowa. – Byliśmy świadkami tego dramatycznego zdarzenia i braliśmy udział w akcji ratowniczej w tym nieszczęśliwym wypadku. Panu Dariuszowi w jednej chwili zawalił się cały świat. Chcemy wesprzeć inicjatywę charytatywnej zbiórki, by choć trochę pomóc rodzinie – informują druhowie OSP Kargowa.

Strażacy pomogli w utworzeniu zrzutki, żeby pan Dariusz mógł poświęcić całą swoją uwagę dzieciom, które teraz będą potrzebować wiele czasu, żeby odnaleźć się w smutnej rzeczywistości.

LINK DO ZBIÓRKI

Nowa sytuacja wymaga dużo siły od pana Dariusza. W tak trudnych chwilach nie powinien zamartwiać się o pieniądze na utrzymanie rodziny.

Jak dobrze wiemy są instytucje, które pomagają ludziom w trudnych sytuacjach życiowych, lecz w tych czasach to za mało. W związku z tym zachęcamy Państwa do wsparcia rodziny w tej trudnej sytuacji.

LINK DO ZBIÓRKI