Policyjny pościg w centrum Zielonej Góry. Uciekinier porzucił samochód (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

kierowca ściganej alfy romeo wypadł z drogi w okolicach ul. Lisiej

Do pościgu doszło we wtorek, 20 października. Policjanci w centrum miasta ścigali kierowcę alfy romeo. Mężczyzna w okolicach ul. Lisiej wypadł z drogi i uciekł z auta.

O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy, którzy widzieli pościg. Kierowca alfy romeo prawdopodobnie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Zaczął uciekać ulicami w centrum Zielonej Góry. – Usłyszałam sygnały policji i po chwili zobaczyłam, że gonią jakiś samochód – informuje nas świadek wydarzeń.

Inna osoba zobaczyła jak kierowca ściganej alfy romeo wypadł z drogi w okolicach ul. Lisiej. –  Wysiadł z auta i natychmiast bardzo szybko uciekł pieszo – relacjonuje świadek.

Na miejscu zdarzenia pojawiło się więcej policjantów. – Długo policjanci robili coś przy samochodzie i potem przyjechała pomoc drogowa – opowiadaj świadkowie. Na polecenie policji samochód uciekiniera zabezpieczyła pomoc drogowa Maxmar. Samochód trafił na policyjny parking. Nie wiemy czy uciekinier został zatrzymany.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Fotowoltaika