Toyota Zielona Góra

  Śmierć policjanta. Policja szuka kierowcy, który pomógł zatrzymać audi

  Lubuska policja prosi o pilny kontakt mężczyznę kierującego samochodem ciężarowym marki DAF, który we wtorek 12 marca br. około godz. 12.00 był bezpośrednim świadkiem wydarzenia na drodze krajowej nr 92 i pomógł w zatrzymaniu uciekiniera w audi.

  Z ustaleń policji wynika, że w czasie zatrzymania kierującego skradzionym w Niemczech samochodem audi, obecny na miejscu był kierujący białym samochodem ciężarowym marki DAF. Kierowca ciężarówki, najprawdopodobniej słysząc podawaną przez innych kierujących przez radio CB informację o prowadzonym przez policję pościgu, zablokował swoim samochodem obydwa pasy drogi nr 92. W ten sposób przyczynił się do zatrzymania przez policję uciekającego samochodu.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Kierujący ciężarówką był jednocześnie bezpośrednim świadkiem wydarzeń, które nastąpiły po pościgu. Z poczynionych ustaleń wynika, że mężczyzna ten po zajściu ruszył z miejsca, prawdopodobnie kontynuując jazdę w stronę zachodniej granicy kraju.

  Lubuska policja prosi o pilny kontakt kierującego opisanym pojazdem ciężarowym marki DAF, lub innych ewentualnych świadków, którzy mogą przyczynić się do ustalenia danych wymienionego kierowcy. Wszelkie informacje w tej sprawie należy kierować do komendy policji w Świebodzinie, telefonując pod nr 68 476 36 11, lub Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. nr tel. 95 738 11 11, albo pod nr 997.

  Toyota Zielona Góra