Sulechów. Po co próbował to ukraść z dworca PKP? On sam nie wie

Mężczyzna był wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży oraz posiadania narkotyków.

Dzielnicowi z komisariatu w Sulechowie przejęli mężczyznę, zatrzymanego przez pracowników firmy remontowej. Z budynku dworca kolejowego próbował ukraść specjalistyczny zegar. Zatrzymany 33-letni mieszkaniec Warszawy, miał przy sobie narkotyki. Usłyszał już zarzuty

Dyżurny komisariatu policji w Sulechowie w poniedziałek, 22 kwietnia, dostał zgłoszenie o próbie kradzieży specjalistycznego zegara do dynamicznej obsługi pasażerów z dworca PKP.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Uciekającego sprawcę kradzieży zauważyli, a następnie zatrzymali pracownicy, którzy prowadzili na dworcu prace remontowo–budowlane.

– Zatrzymanym okazał się 33-letni mieszkaniec Warszawy – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Po przeszukaniu mundurowi znaleźli przy nim narkotyki, kokainę i marihuanę.

Sulechów. Ukradł zegar z dworca PKP

Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć policjantom dlaczego próbował ukraść specjalistyczny zegar. Mężczyzna był wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży oraz posiadania narkotyków.

Za te przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia. Wartość zegara, który próbował ukraść 33-latek, to co najmniej 12 tysięcy złotych.