Szok. Zadała mężowi 20 ciosów nożem. To zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem

Do brutalnego zabójstwa doszło w czwartek, 5 lipca, w Krośnie Odrzańskim. Jak ustaliliśmy 55-latka zadała swojemu mężowi około 20 ciosów nożem. Kobieta nie została jeszcze przesłuchana i może być z tym problem. Prokurator postawił jej zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. W piątek, 6 lipca, sąd ma rozpatrzyć wniosek o jej tymczasowy areszt.

Jak pierwszy informował portal poscigi.pl, do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek, 5 lipca, z samego rana w domu przy ul. Mieszka. 55-letnia kobieta zadała swojemu mężowi ciosy nożem. Mężczyzna zmarł. Po zabójstwie kobieta sama wezwała policję informując o zabójstwie. Mundurowi w domu zobaczyli mężczyznę leżącego w kałuży krwi.

Polecane  Szok. Wjechał matizem pod prąd na S3 koło Sulechowa (FILM CZYTELNIKA)

55-latka zaraz po zdarzeniu została zatrzymana. Jak ustalił portal poscigi.pl, zadała mężowi około 20 ciosów nożem. Liczne rany na ciele mężczyzny potwierdza prokuratura. – Kobiecie został postawiony zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Motyw okrutnej zbrodni nie jest jeszcze znany. Kobieta nie została jeszcze przesłuchana. Nie pozwala na to jej stan psychiczny. 55-latka ma zostać przewieziona na szpitalny oddział psychiatryczny w Poznaniu. W piątek, 6 lipca, morderczymi ma zostać aresztowana.

Polecane  Makabra. Robotnik znalazł ciało w stawie pod lodem

55-latce grozi kara do nawet dożywotniego więzienia.