Toyota Zielona Góra

Tak płonie dom. Ogień zniszczył go w kilka godzin. To jest dramat rodzin (ZDJĘCIA)

Poważny pożar wybuchł w poniedziałek, 11 stycznia, w Skwierzynie na ul. Roosevelta

Poważny pożar wybuchł w poniedziałek, 11 stycznia, w Skwierzynie na ul. Roosevelta. Niestety pożar spowodował potężne szkody. To jest dramat dla rodziny.

Do pożaru wyjechały dwa zastępy OSP Skwierzyna. Dojechała zawodowa straż z Międzyrzecz, dokładnie podnośnik. Na miejscu okazało się, że sytuacja jest poważna. Płonęło całe poddasze. Na miejsce dojechał trzeci zastęp OSP Skwierzyna oraz OSP Świniary. Dojechały kolejne dwie jednostki zawodowe z Międzyrzecza.

Skwierzyńscy strażacy gasili pożar na zewnątrz budynku. Strażacy zalewali też płomienie w palących pomieszczeń na poddaszu.

Po opanowaniu ognia, strażacy przystąpili do usuwania z dachu, blach, którymi budynek był pokryty. Było to konieczne żeby dokładnie zlokalizować i dogasić źródła ognia, które znajdowały się w krokwiach i stropie budynku.

Około godziny 16.00 dojechały jednostki OSP z Trzebiszewa, Rokitna i Bledzewa. Niestety ogień zniszczył budynek. Cztery osoby nie będą miały długo gdzie zamieszkać. Na razie znajdą zakwaterowanie u swych bliskich.

Toyota Zielona Góra