Tak wycinają asfalt przy autach na parkingu w Zielonej Górze. – Fachowiec powiedział mi, że auta osłania nogą – pisze czytelnik (FILM)

Tak wycinają asfalt przy autach na parkingu w Zielonej Górze.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 7 kwietnia, na parkingu pod blokami na ul. Kraljevskiej. – Zobaczyłem tumany kurzu. To było wycinanie asfaltu na parkingu przy samych autach – pisze nasz czytelnik.

W czwartek mieszkańcy bloku na ul. Kraljevskiej zobaczyli pracowników drogowych. Zabrali się za łatanie dziur w asfalcie. – Problem w tym, że asfalt zaczęli wycinać bezpośrednio przy samochodach – pisze do nas czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Czytelnik zszedł na parking i zwrócił na to uwagę pracownikom. – Wszystko leciało między innymi na mój samochód. Od fachowca usłyszałem jednak, że to tylko kurz leci i w dodatku auto… zasłania nogą – pisze oburzony czytelnik.

Czytelnicy zwracają uwagę, że wystarczyło wcześniej poinformować o planowanych robotach drogowych, to auta zostałby zabrane z parkingu.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi