Toyota Zielona Góra

To bezczelni złodzieje paliwa. Szuka ich policja i publikuje wizerunki (ZDJĘCIA)

To bezczelni złodzieje paliwa. Szuka ich policja i publikuje wizerunki

Wschowscy policjanci szukają dwóch złodziei paliwa. Zatankowali i odjechali nie płacąc na jednej ze stacji paliw przy drodze krajowej nr 12 w Szlichtyngowej.

Do pierwszej kradzieży doszło, 12 listopada, ub.r. o godzinie 20.16 na stacji paliw w Szlichtyngowej. Pod jeden z dystrybutorów podjechał kierowca audi A4 kombi, koloru granatowego o nr rejestracyjnych DGR 02JF. Pasażer zatankował za kwotę ponad 120 zł, po czym pojazd odjechał w kierunku Głogowa.

Druga kradzież miało miejsce na tej samej stacji paliw, 30 listopada, ub.r. o godzinie 17.20. Pod jeden z wolnych dystrybutorów podjechał audi A6 sedan koloru granatowego o nr rejestracyjnych DKA Y858. – Z pojazdu wysiadł mężczyzna, który zatankował auto na kwotę ponad 220 zł, po czym odjechał – mówi kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie.

Złodziei zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z prowadzącą sprawy mł. asp. Magdaleną Krajewską pod nr 47 79 43 230 bądź dyżurnym wschowskiej policji pod nr 47 79 43 211.

Toyota Zielona Góra