Samochody.pl - poscigi.pl

Tragedia na krajowej „trójce” pod Nową Solą. Zginęły dwie osoby

We wtorek wieczorem na krajowej „trójce” koło Niedoradza pod Nową Solą doszło do śmiertelnego wypadku. Volkswagen bora zderzył się z ciężarówką. Zginęły dwie osoby. 

– Do wypadku doszło na krajowej „trójce” w okolicach Niedoradza pod Nową Solą – potwierdza st. sierż. Katarzyna Wąsowicz, rzeczniczka nowosolskiej policji. Wiadomo, że zginęły dwie osoby.

Udało nam się ustalić, że w zderzeniu wzięły udział volkswagen bora i ciężarówka. Volkswagen złapał pobocze, samochód obróciło i bokiem uderzył w ciężarówkę. – Zginęły dwie osoby, kierowca i pasażerka bory – mówi st. sierż. Wąsowicz.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. To kierowca osobówki, który jadąc jak szalony i wyprzedzając zmusił do zjechania na pobocze kierowcę passata.

Droga w miejscu tragedii jest zamglona. Panują fatalne warunki do jazdy, widoczność jest ograniczona do kilku metrów. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

O godz. 22.40 udało się nam ustalić, że kobieta jadąca osobówką uderzyła w radiowóz zabezpieczający miejsce tragicznego zdarzenia.

Mgła na miejscu wypadku jest tak gęsta, że nasz Czytelnik, który wysłał nam zdjęcie z miejsca zdarzenia nie jest w stanie ustawić ostrości aparatu.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl