Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Uciekał kią policjantom w Krośnie Odrzańskim. Dlaczego? Tłumaczenie było absurdalne

Policjanci prewencji krośnieńskiej komendy po pościgu zatrzymali kierującego samochodem kia, który nie zatrzymał się do kontroli. Po zatrzymaniu, 26-latek powiedział, że uciekał bo nie ma uprawnień do kierowania. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

We wtorek, 29 listopada, policjanci z krośnieńskiej patrolówki patrolując wieczorem dolną część Krosna Odrzańskiego, zauważyli kierującego kia. Postanowili skontrolować kierowcę. – Kiedy tylko włączyli w radiowozie sygnały błyskowe i dźwiękowe nakazujące kierowcy zatrzymanie się, ten zaczął uciekać – mówi kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Uciekał policjantom w Krośnie Odrzańskim

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierujący kią gwałtownie skręcił w ulicę Murną i ze znaczną prędkością zaczął uciekać.  W trakcie ucieczki mężczyzna nie reagował na sygnały i zajeżdżał drogę  prowadzącym za nim pościg mundurowym.

W pewnym momencie, na ulicy Bohaterów Wojska Polskiego zjechał na parking, gdzie został zatrzymany. W trakcie rozmowy 26-latek podał policjantom powód ucieczki.  Nie miał prawa jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie nie tylko za wykroczenie, ale i przestępstwo jakim jest ucieczka policji. Grozi mu kara do 5 lat więzienia

Eko pol - Poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl