Uprawiał konopie w specjalnie przygotowanej szafie (ZDJĘCIA)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 25-latek ze Wschowy, który w domu zajmował się uprawą konopi. Rośliny rosły w specjalnej szafie, w której mężczyzna stworzył im idealne warunki. Znaleziono też ok. 100 gramów marihuany przygotowanej do sprzedaży.

W poniedziałek, 12 lutego, wschowscy kryminalni specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej zatrzymali 25-latka. Mężczyzna w domowym zaciszu zajmował się uprawą konopi. – W jednym z pokoi policjanci znaleźli profesjonalnie przygotowaną szafę, w której w idealnie stworzonych warunkach dorastały krzaki konopi – mówi podkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

25-latek swoim przestępczym procederem zajmował się od pewnego czasu. W mieszkaniu 25-latka policjanci znaleźli około 100 gramów marihuany, która pochodziła z wcześniejszej uprawy. Była przygotowana do sprzedaży.

Policjanci zabezpieczyli przedmioty, które służyły zarówno do prawidłowego wzrostu roślin, jak również do obróbki, ważenia i dystrybucji. Zgromadzony materiał i zabezpieczone narkotyki pozwoliły na przedstawienie młodemu mieszkańcowi Wschowy trzech zarzutów. Odpowie za uprawę konopi, posiadanie narkotyków i ich sprzedaż.

We wtorek,13 lutego, sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował mieszkańca Wschowy na trzy miesiące.

Toyota Zielona Góra