Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Uwaga! Ślisko na drogach. Doszło już do kilku wypadków, są ranni

Dziś rano w Zielonej Górze i okolicach doszło już do kilku groźnych wypadków. Policjanci są na krajowej „trójce” w rejonie Cigacic i w Cigacicach. Na śliskiej drodze zderzyło się w sumie pięć samochodów. Są ranni.

Najpierw na ul. Sulechowskiej dachowało volvo. – Kobieta została przewieziona do szpitala – informuje nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Powód – to śliska nawierzchnia drogi i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Potem na krajowej „trójce” na nowym moście zderzyły się dwie osobówki. – 20-latka kierująca BMW, która prawdopodobnie jest sprawcą zderzenia, została przewieziona do szpitala – mówi podkom. Stanisławska. Droga jest zablokowana, bo na asfalcie leżą części z rozbitych samochodów. Za około godzinę ruch powinien wrócić do normy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W Cigacicach tuż przed starym mostem zderzyły się trzy samochody. To kolizja, nikomu nic się nie stało. Policja jest już na miejscu.

Po godz. 9.00 policja pojechała do zderzenia w rejon zjazdu z „trójki” w okolicach Starego Kisielina . Tam zderzyło się kilka samochodów.

Służby drogowe znowu zaspały? Nad ranem na części dróg w regonie było dosłownie lodowisko. Podobnie było na ul. Sulechowskiej. Kierowcy jeździli po lodzie.

Policja powiadomiła służby drogowe o oblodzonych odcinkach dróg.

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl