Toyota Zielona Góra

Volkswagen wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Ranny kierowca trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

Ranny kierowca volkswagena został przewieziony do szpitala w Krośnie Odrzańskim

Do wypadku doszło we wtorek, 16 lutego na drodze w okolicach miejscowości Połupin. Ranny kierowca został przewieziony do szpitala.

Kierujący volkswagenem jechał w kierunku Gubina. Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze. Samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Ranny kierowca volkswagena został przewieziony do szpitala w Krośnie Odrzańskim.

W piątek, 12 lutego, kierowca mercedesa, próbując uniknąć zderzenia z sarną wpadł w poślizg. W rezultacie wypadł z drogi. Na szczęście kierowca nie doznał poważnych obrażeń.

Zalegający na drogach śnieg i niskie temperatury powietrza sprawiają, że na drogach jest bardzo ślisko. – Uważajmy, ponieważ w takich warunkach nie trudno o wypadek. Kierowco, zachowaj ostrożność i ściągnij nogę z gazu – mówi podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Pamiętajmy, że nawet chwila nieuwagi podczas jazdy może skończyć się tragicznie – Podczas jazdy w terenach zalesionych zwracaj także uwagę na pobocze, na którym może znajdować się zwierzyna leśna. W wielu przypadkach nie jesteśmy w stanie przewidzieć jej zachowania – mówi podkom. Kulka. Zwierzę może ona wybiec wprost pod najeżdżający samochód lub zatrzymać się na drodze.