Toyota Zielona Góra

Wandal niszczył samochody na osiedlu w Zielonej Górze. Obezwładnił go taksówkarz Bolta

Wszystko wydarzyło się nocą z soboty na niedzielę, 25 grudnia, na osiedlu Przyjaźni. Wandal szedł i niszczył zaparkowane samochody. Zareagował widzący go kierowca Bola, zatrzymał się i obezwładnił wandala, a na miejsce została wezwana zielonogórska policja.

W mieszkaniach kończyły się wigilie. Ludzie wracali do swoich domów. Tymczasem na osiedlu Przyjaźni jednej osobie nie udzielił się świąteczny nastrój.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Mężczyzna idąc osiedlem zaczął demolować zaparkowane samochody. – Odrywał lusterka i wycieraczki, kopał w karoserie oraz rysował lakier – pisze nasza czytelniczka.

Wandal niszczył samochody w Zielonej Górze

Demolka samochodów na osiedlu poderwała na równe nogi mieszkańców. Tymczasem zareagował kierowca Bolta. Widząc co się dzieje natychmiast się zatrzymał. – Taksówkarz Bolta złapał i obezwładnił wandala – pisze czytelniczka.

Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. – Policjanci dostali wandala podanego na tacy, obezwładnionego – pisze nasza czytelnicza.

Nie wiadomo ile samochód uszkodził wandal oraz czy był pijany. Nie udało się nam skontaktować z rzeczniczką zielonogórskiej policji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl