Toyota Zielona Góra

Wielki pluszowy miś i nakrętki dla Jasia. To zasługa nowosolskich policjantów (FILM)

- Jaś powiedział swojej mamie, że kocha policjantów i uwielbia nas odwiedzać – cieszy się mł. asp. Sęczkowska.

Jasiu kolejny raz odwiedził nowosolskich funkcjonariuszy. Śmieje się, że przyjeżdża tu jak do siebie, gdyż policjanci kolejny już raz zaangażowali się w pomoc dla niego. Zorganizowali zbiórkę nakrętek, które trafią do recyklingu, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą 6-letniemu chłopcu w walce z chorobą.

Nowosolscy policjanci kolejny raz zorganizowali zbiórkę nakrętek dla Jasia. 6-letni chłopczyk choruje na trakcyjne odwarstwienie siatkówki lewego oka, silny astygmatyzm i postępującą wadę prawego oka. Jedynym sposobem ratowania wzroku jest intensywna i ciągła rehabilitacja. Niestety jest ona  bardzo kosztowna.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Mamy nadzieję, że dzięki inicjatywie policjantów walka z chorobą będzie łatwiejsza i pomoże zatrzymać jej skutki. Przyłączamy się również do apelu „Jasiu, nie oddamy Cię ciemności” – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Funkcjonariusze przekazali Jasiowi ogromnego, pluszowego misia, a także worki po brzegi wypełnione nakrętkami. – Powiedział swojej mamie, że kocha policjantów i uwielbia nas odwiedzać – cieszy się mł. asp. Sęczkowska.

Nakrętki dla Jasia

Pamiętajmy, że ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać. Jedna nakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczy się efekt skali. Wystarczy świadomość, że zwykła, plastikowa nakrętka ma wartość i może pomóc w walce z chorobą.

Policjanci nie przestają pomagać! W przedsięwzięcie zaangażować się mogą wszyscy. Osoby, które chciałby pomóc proszone są o kontakt telefoniczny dzwoniąc pod numer 690 106 192. Nakrętki można przynieść do komendy w godzinach od 7 do 14, od poniedziałku do piątku, a w innym terminie można pozostawić w recepcji komendy.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl