Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wpadli z narkotykami

Miniony weekend upłynął żarskim policjantom pod znakiem narkotyków. Zatrzymano czterech młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie środki odurzające.

W piątek 28 września w godzinach wieczornych w Lubsku policjanci zatrzymali mężczyznę, który według posiadanych informacji mógł mieć przy sobie środki odurzające. Po sprawdzeniu okazało się, że ma cztery  woreczki, które wypełnione były suszem roślinnym. Użycie testera narkotykowego potwierdziło, że była to marihuana. Wojciech C. trafił do policyjnego aresztu.

W sobotni wieczór funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód. Okazało się, że jego kierowca znajdował się w stanie po użyciu środków odurzających.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Również w sobotę, w godzinach popołudniowych funkcjonariusze patrolujący miasto zwrócili uwagę na nastolatka, który zachowywał się nerwowo i był nadpobudliwy. Z tej przyczyny postanowili go zatrzymać i wylegitymować. W trakcie kontroli, w tylnej kieszeni spodni policjanci znaleźli u 14-latka woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Substancję sprawdzono, okazało się, że jest to marihuana.

Podobne zdarzenie miało miejsce w niedziele 30 września w Jasieniu. Tam policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który również posiadał przy sobie marihuanę.

Natomiast w Żarach funkcjonariusze drogówki podczas wykonywania czynności służbowych ujęli kolejnego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Próbował pozbyć się narkotyków i wyrzucić je do kosza na śmieci. Przebadana substancja okazała się marihuaną. Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat więzienia.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl