Samochody.pl - poscigi.pl

Wpadli z narkotykami w drodze na Woodstock

Sulęcińscy policjanci zatrzymali pięciu młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Wszyscy jechali na Przystanek Woodstock. 

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia b.r po godzinie 14.00 na ulicy 3–go Lutego w Słońsku. Policjanci wraz z funkcjonariuszami Izby Celnej w Rzepinie zatrzymali do kontroli toyotę rav 4, którą podróżowało pięciu mężczyzn wieku od 18 do 24 lat. To mieszkańcy województwa podlaskiego, którzy jechali na Przystanek Woodstock .

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nerwowe zachowanie wskazywało, że mężczyźni mają coś do ukrycia, co wzbudziło podejrzenie policjantów. W związku z powyższym do kontroli użyto psa służbowego Izby Celnej do wykrywania substancji odurzających. Po chwili zaznaczył on w samochodzie miejsca, gdzie mundurowi znaleźli woreczki strunowe z marihuaną.

Narkotyki znalezione w samochodzie zostały zabezpieczone. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnej izby zatrzymań. Podczas przesłuchania 23-letni mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków, za co odpowie przed sądem. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl