Samochody.pl - poscigi.pl

Wsparcie 2,5 mln zł dla Falubazu od zielonogórskiego magistratu

Wojciech Domagała, prezes Falubazu Zielona Góra i Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry. fot. poscigi.pl

– To pieniądze niezbędne do tego, aby klub mógł dobrze przygotować do sezonu. Tym bardziej, że po dwuletniej przerwie ponownie wraca do grona najlepszych – mówi prezes Wojciech Domagała.

Kwota 2,5 mln zł zostanie bezpośrednio przeznaczona na sport zawodowy. – Jak klub będzie potrzebował, to rozważymy dalsze możliwości wsparcia. Wspieramy rozwój szkółki również, ale na podpisanie umowy w tym zakresie pewnie spotkamy się jeszcze. Te pieniądze, które klub dziś otrzymał mają pozwolić na dobre przygotowanie do sezonu. Chcieliśmy, żeby te pieniądze w klubie pojawiły się jak najszybciej – mówił Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pieniądze są niezbędne dla dobrego przygotowania się do sezonu. Falubaz wraca do najwyższej klasy rozgrywek. – Podpisujemy kolejną umowę. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że dzięki zabiegom pana prezydenta cała procedura została sprawnie przeprowadzona. Wchodząc w Nowy Rok kibice mogą być pewni, że klub jest stabilny – Wojciech Domagała, prezes Falubazu Zielona Góra.

Na stadionie trwają prace przy budowie parku maszyn i przebiegają zgodnie z założonym planem. Ogłoszony został również ponowny przetarg na plandekę. Pierwszy nie doszedł do skutku. Plandeka to wymóg ekstraligi.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl