Toyota Zielona Góra

Wypadek i kolizja w jednym miejscu na trasie S3. Osobówka wjechała do rowu, w auto drogowców uderzyła ciężarówka

Wypadek i kolizja w jednym miejscu na S3

Do dwóch zdarzeń doszło w piątek, 27 sierpnia, w jednym miejscu trasy S3 za Nowym Miasteczkiem na pasach w kierunku Legnicy.

O zdarzeniach na S3 powiadomił nas czytelnik. Najpierw kierujący osobówką wpadł w poślizg i wyleciał z drogi do rowu. Na miejsce szybko dotarły służby ratunkowe. Drogowcy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. – Kierujący oraz pasażerka zostali zabrani do szpitala  na badania – mówi st. sierż. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik żarskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po chwili doszło do kolejnego zdarzenia. – W samochód służby drogowej uderzył kierujący ciężarówką – mówi st. sierż. Szlachetko. Na szczęście tutaj nikomu nic się nie stało. Zdarzenie będzie kolizją.

Na miejscu pracuje żagańska policja. Trasa S3 w kierunku Legnicy jest zablokowana. Nowosolska policja ma wyznaczyć objazd. Zjazd z S3 ma zostać wprowadzony między Gaworzycami i Nowy Miasteczkiem.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl