EkoEnergetyka otworzyła przedszkole ze żłobkiem. Zobaczcie jak wygląda (ZDJĘCIA)

Ekoenergetyka otworzył przedszkole ze żłobkiem

W piątek, 27 sierpnia, w Nowym Kisielinie EkoEnergetyka Polska otworzyła nowoczesne przedszkole i żłobek Ekolucky. – To musi się udać, bo tutaj są ekoenergetyczni ludzie – powiedziała Wioleta Haręźlak, dyrektor Departamentu Edukacji i Spraw Społecznych w magistracie.

To najnowsze przedszkole ze żłobkiem w mieście. –  To miejsce, które ma bawić, uczyć i wychowywać dzieci naszych pracowników oraz pracowników firm sąsiadujących – mówiła Urszula Przegalińska-Kubik, prezes Fundacji EkoEnergetyki.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Z nowego projektu cieszy się Bartosz Kubik, jeden z założycieli europejskiego lidera w branży elektromobilności. – Duma mnie rozpiera. Kiedy tworzyliśmy firmę wyobrażałem sobie, że będziemy skupieni nie tylko na produkcji, ale i działalności społecznej – mówił B. Kubik. Dodał, że firma jest właśnie w tym miejscu dzięki Zielonej Górze, dzięki wielkiej pomocy władz Zielonej Góry.

W Ekolucky dla dzieciaków liczy się zabawa, a tej ma być pod dostatkiem. W placówce mają pracować lektor języka angielskiego, logopeda, psycholog i fizjoterapeuta.

Dyrektorką żłobka i przedszkola Ekolucky będzie Klaudia Dziduszko. Przedszkole jest dostępne dla wszystkich pracowników.

Reklama pościgi