Wypadek rowerzysty w Zielonej Górze. Ma połamane ręce. Potrzebna pomoc

Czytelniczka szuka świadków wypadku rowerzysty, do którego doszło na ul. Zacisze. Kierująca małym autem miał zajechać mu drogę doprowadzając do upadku.

Do wypadku doszło 10 lipca, na ul. Zacisze na wjeździe do Netto. Kamil Goźliński jechał rowerem i wtedy mały samochód zajechał drogę rowerzyście, który musiał ostro hamować i upadł. Ten samochód to najprawdopodobniej opel corsa. Pan Kamil upadając połamał obie ręce.

Na miejsce zdarzenia nie była wzywana policja, a kierująca od razu zawiozła pana Kamila do szpitala i zaczęły się problemy. Jak informuje żona pana Kamila, kierująca odmawia podania danych polisy ubezpieczeniowej i wykręca się od odpowiedzialności. Z tego powodu pan Kamil szuka świadków zdarzenia. Była tam młoda kobieta próbująca pomóc rowerzyście oraz mężczyzna w średnim wieku, który wyjeżdżał ze sklepu, zatrzymał się i pytał czy pomóc. Sprawa w środę, 24 lipca, zostanie również zgłoszona policji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl