Zabójstwo trzech chłopców. Policja szuka Radosława Kolasińskiego. To ojciec najmłodszej ofiary

Policja szuka Radosława Kolasińskiego

Policjanci prowadzą poszukiwania 42-letniego Radosława Kolasińskiego. Mężczyzna jest poszukiwany do sprawy zabójstwa trójki chłopców, których ciała zostały z znalezione w środę, 9 marca, w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku. Chłopcy mieli rany cięte na szyjach.

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 9 marca, z samego rana. Straż pożarna została zaalarmowana przez osobę, która nie mogła skontaktować się z 17-letnim kolegą. Do mieszkania na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku weszli strażacy. W środku dokonali makabrycznego odkrycia. Znaleźli ciała trójki dzieci w wieku od 10 do 17 lat. W domu nie nikogo innego. Dzieci miały rany cięte szyi.

Do sprawy zabójstwa policjanci prowadzą poszukiwania 42-letniego Radosława Kolasińskiego. Mężczyzna pod nieobecność matki zajmował się chłopcami. Najmłodszy był jego synem.

W dniu tragedii, po południu samochód, którym poruszał się Radosław Kolasiński został odnaleziony w miejscowości Wykowo, koło rzeki Wisły.

Do działaniach poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące. Kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania za 42-latkiem. O szczegółach prowadzonych działań operacyjnych policja nie informuje.

Śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płocku, która wydała decyzję o publikacji wizerunku poszukiwanego Radosława Kolasińskiego.  

Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach, szalik-typu komin w kolorze zielono-niebieskim oraz czapkę, buty sportowe koloru niebieskiego.

Poszukiwany ma specyficzny styl poruszania się, stopy do zewnątrz, chód szybki.

Każdy kto ma informację o miejscu przebywania poszukiwanego bądź inne istotne informacje, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, proszony o pilny kontakt z policją pod nr alarmowym 112 oraz pod nr. tel. 47 705 16 00, 47 705 16 01.