Żagańska komenda policji poszła na licytacje dla Nikodema z Zielonej Góry

Najbliżsi pani Magdaleny zjawili się z wizytą, która rozpoczęła się od spotkania z insp. Marcinem Sapunem, komendantem policji w Żaganiu.

Nikodem to dzielny wojownik, ma niespełna 18 miesięcy, a już od 6 miesięcy zmaga się z ciężką chorobą, którą jest guz mózgu. Aby skutecznie walczyć potrzeba zebrać ponad dwa miliony złotych. Chłopiec wymaga specjalistycznego leczenia w USA. Komenda policji w Żaganiu włączyła się w akcję. Przekazano na licytację zwiedzanie żagańskiej jednostki. Licytację wygrała ją pani Magdalena,

Od kilku miesięcy na portalu społecznościowym trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 18-miesięcznego Nikodema mieszkańca Zielonej Góry, u którego 21 sierpnia ubiegłego roku lekarze zdiagnozowali ciężką chorobę, guza mózgu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Rodzina oraz przyjaciele wspierają Nikodema i jego rodziców w tej trudnej walce. Wiele osób o ogromnych sercach wpłaca pieniądze, organizuje licytacje – „Nikoś kontra guz mózgu-licytacje”. Komenda policji w Żaganiu, wystawiła na licytację „Dzień w Komendzie Powiatowej Policji w Żaganiu”.

Licytowali komendę dla Nikodem

Licytacja była bardzo zacięta i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jako pierwszy wygrał ją pan Łukasz, który po wpłaceniu środków na konto zbiórki, przekazał wygraną do dalszej licytacji. Po kilku dniach, wygrała ją pani Magdalena.

W piątek, 17 lutego, najbliżsi pani Magdaleny zjawili się z wizytą, która rozpoczęła się od spotkania z insp. Marcinem Sapunem, komendantem policji w Żaganiu. Następnie komendant oprowadził gości po jednostce, pokazując jej najciekawsze miejsca.

Rodzina miała możliwość zobaczenia policyjnej strzelnicy, „centrum dowodzenia” czyli dyżurki, oraz zobaczyć inne pomieszczenia, w których na co dzień pracują policjanci. Goście mogli także zapoznać się ze sprzętem, który funkcjonariusze wykorzystują w swojej służbie. Cała wizyta przebiegała w miłej atmosferze, sprawiając radość jej najmłodszym uczestnikom, którzy na ten czas wcielili się w rolę komendanta.

LINK DO WPŁAT NA NIKODEMA