Samochody.pl - poscigi.pl

Zaginął Tadeusz Masztalerz

Wschowscy policjanci poszukują 56-letniego Tadeusza Masztalerza z miejscowości Siedlnica. Mężczyzna wyszedł z domu w dniu 9 lipca b.r. ok. godz. 14.00 i do chwili obecnej nie wrócił.

Tadeusz Masztalarz wyszedł z domu 9 lipca b.r. ok. godz. 14.00 i do tego czasu nie skontaktował się z rodziną, a ślad po nim zaginął. 56-latek ma ograniczoną zdolność do samodzielnej egzystencji z uwagi na upośledzenie umysłowe, choruje na padaczkę.

Rysopis: wiek 56 lat, wzrost ok. 175 cm, waga 90 kg, oczy koloru niebieskiego, twarz owalna, włosy siwe, proste, krótki, bez uzębienia. W dniu w którym widziany był po raz ostatni ubrany był w sweter koloru niebieskiego, koszulę biało-czarną w kratkę, spodnie jeansowe, półbuty koloru czarnego skóropodobne. Zaginiony nie posiada przy sobie żadnych dokumentów i pieniędzy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem bezpośrednim do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie 65-540-82-11 lub 997.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl