Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zaginęła Dorota Kuks z Gubina

Policjanci z komisariatu w Gubinie prowadzą poszukiwania zaginionej 41-letniej Doroty Kuks z Gubina.

Policjanci z komisariatu w Gubinie poszukują zaginionej 41-letniej Doroty Kuks z Gubina. Kobieta wyszła z domu w sobotę, 24 lutego, rano i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Cecha charakterystyczna to różowy kolor włosów.

Policjanci z komisariatu w Gubinie prowadzą poszukiwania zaginionej  41-letniej Doroty Kuks z Gubina. Kobieta wyszła z domu w sobotę, 24 lutego, rano i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.  Może mieć przy sobie plecak materiałowy z zamkami koloru czarnego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Rysopis: wzrost 176 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ścięte „na boba” kolor różowy, twarz pociągła, okulary z czarną oprawką.

Zaginęła Dorota Kuks

Ubiór: kurtka długa do kolan koloru czarnego z frędzlami z przodu i futerkiem na kapturze, zielony sweter, spodnie koloru zielony pastelowy, buty za kostkę koloru czarnego, czapka i apaszka koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej i jej obecnym miejscu pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu policji w Gubinie pod numerem telefonu +48 47 79 45 411 lub 112.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl