Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Uwaga! Protest rolników i kolejny drogowy koszmar

Protest rolników. fot. poscigi.pl

Od niedzieli, 25 lutego, do 20 marca na autostradzie A2 w obydwu kierunkach oraz e Słubiach Słubic będą utrudnienia w ruchu drogowym. Zgodnie z otrzymaną informacją autostrada A2, a tym samym wyjazd i wjazd do Niemiec na wszystkich pasach będzie całkowicie zablokowany przez protestujących rolników. Najlepiej korzystać z alternatywnych dróg.

Od niedzieli, 25 lutego, do 20 marca, roku na autostradzie A2 w obydwu kierunkach oraz na terenie Słubic wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Dodatkowo z pozyskanych informacji wiadomo, że autostrada A2, a tym samym wyjazd i wjazd do Niemiec będzie w tym czasie całkowicie zablokowany, na wszystkich pasach ruchu drogowego. Wydarzenia te również mogą wpłynąć na utrudnienia przejazdu mostem miejskim.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

To ciąg dalszy protestu rolników. Sytuacja odnośnie utrudnień w ruchu drogowym będzie na bieżąco monitorowana, a o wszystkich utrudnieniach oraz ewentualnych objazdach będzie informować słubicka policja.

Są wyznaczone objazdy

Z uwagi na utrudnienia na autostradzie A2, kierujący samochodami ciężarowymi na węźle w Jordanowie będą kierowani na trasę S3 w stronę Zielonej Góry, aby móc przekroczyć granicę w Gubinku.

Ciężarówki nie będą mogły przejechać przez most graniczny w Kostrzynie nad Odrą z uwagi na jego remont. Przejazd będzie możliwy wyłącznie dla samochodów osobowych.

Czytaj też – To był drogowy koszmar. Zginęło pięcioro młodych ludzi. Starosta Szumski: – Tu będzie bezpiecznie (ZDJĘCIA)

Pojazdy osobowe jadące autostradą A2 w kierunku Niemiec będą mogły skorzystać z węzła w Rzepinie, natomiast droga zamknięta zostanie na węźle w Świecku. Tam samochody będą kierowane na drogę K29 w kierunku Krosna Odrzańskiego oraz K31 w kierunku Słubic i Kostrzyna nad Odrą.

Mieszkańcy terenów przygranicznych powinni mieć na uwadze utrudnienia w ruchu przy planowaniu i realizacji codziennych obowiązków i potrzeb. Najlepiej omijać przejście graniczne w Słubicach z uwagi na możliwość powstawania korków.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl