Zderzenie opla i seata w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedno z aut wpadło na osobę kierującą ruchem (FILM, ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do kolizji i potrącenia doszło w czwartek, 20 stycznia, na ul. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim. Na miejsce dotarły służby ratunkowe. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia zielonogórska policja.

Do zdarzenia doszło przed godz. 16.00. Na ul. Henryka Brodatego zderzyły się opel i seat. Kierujący oplem uderzył w tył seta. – Jeden z samochodów uczestniczących w zdarzeniu delikatnie potrącił jeszcze osobę kierującą ruchem – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce zdarzenia szybko dotarły trzy zastępy zielonogórskich strażaków. Dojechała również zielonogórska policja. Strażacy zajęli się rozbitymi samochodami oraz uczestnikami kraksy.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. – Jedna osoba uskarżała się tylko na ból kolana – mówi st. kpt. Kaniak. Trafiła do szpitala.

Na miejscu pracują jeszcze zielonogórscy policjanci. Na drodze został wprowadzony ruch wahadłowy.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi