Samochody.pl - poscigi.pl

Zgubiła go nienaturalnie rozciągnięta kurtka

St. sierż. Tomasz Ulewicz na zakupach zauważył mężczyznę, który wychodził ze sklepu, mając nienaturalnie wypchaną od środka kurtkę.

St. sierż. Tomasz Ulewicz na zakupach zauważył mężczyznę, który wychodził ze sklepu, mając nienaturalnie wypchaną od środka kurtkę. Policjant zatrzymał 32-latka. Jak się okazało mężczyzna, dokonał kradzieży artykułów.

St. sierż. Tomasz Ulewicz, na co dzień pełni służbę w komendzie w Żaganiu, w czasie wolnym od służby udał się na zakupy do jednego z marketów na terenie miasta.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po tym, jak zapłacił za zakupione produkty, jego uwagę zwrócił mężczyzna, który wychodził przez inną kasę. Jego kurtka była wypchana od środka w nienaturalny sposób. Policjant, podejrzewając, że mężczyzna ukradł rzeczy, za które nie zapłacił, postanowił działać.

– Natychmiastowo zatrzymał 32-latka, a po chwili jego przypuszczenia okazały się słuszne – mówi sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetki, rzecznik policji w Żaganiu.

O tym fakcie funkcjonariusz poinformował dyżurnego jednostki, który na miejsce skierował patrol. Złodziej został zatrzymany.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Poscigi.pl - pomoc drogowa Eko pol - Poscigi.pl