Toyota Zielona Góra

Zielonogórzanin wpadł wioząc dwa kilogramy amfetaminy

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali mężczyznę, który przewoził w swoim samochodzie ponad dwa kilogramy amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków.

Do zatrzymania doszło na jednej z ulic Zielonej Góry. Jeszcze w miniony weekend zielonogórscy policjanci potwierdzili, że mężczyzna może zajmować się taką działalnością. Ustalili miejsce, w którym pojawi się wraz ze znaczną ilością narkotyków. Policyjne ustalenia potwierdziły się. W bagażniku auta, w torbie foliowej ukrytej w skrzynce narzędziowej, znajdowało się 2,3 kg amfetaminy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Znalezione narkotyki miały zostać rozprowadzone na terenie województwa lubuskiego. Czarnorynkowa wartość  amfetaminy przekracza 90 tysięcy złotych.

35-latek po przedstawieniu zarzutów przez prokuratora został aresztowany. Zatrzymany mężczyzna odpowie za przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Toczą się również przeciwko niemu wcześniejsze sprawy karne za udzielanie środków odurzających i wprowadzanie ich do obrotu. Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia.

W trakcie policyjnej kontroli okazało się również, że zatrzymany mężczyzna kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków.

Reklama pościgi