Toyota Zielona Góra

Zielonogórzanka anulowała wypłatę w bankomacie. Pieniądze jednak wyszły. Zabrali je dwaj młodzi mężczyźni. Sprawą zajmuje się policja

Do przykrego zdarzenia doszło w piątek, 1 lipca, na ul. Fabrycznej. Zielonogórzanka anulowała wypłatę gotówki w bankomacie i odeszła z kartą. Pieniądze bankomat jednak wypłacił. 1 tys. zł po chwili z bankomatu zabrali dwaj młodzi mężczyźni. Szuka ich policja.

Wszystko wydarzyło się około godziny 7:01. – Chciałam wypłacić pieniądze z bankomatu Planet Cash przy ul. Fabrycznej 23 – pisze nasza czytelniczka. Ponieważ kwota była wyższa niż 1 tys. zł bankomat anulował transakcję.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nasza czytelniczka włożyłam z powrotem kartę i wpisała kwotę wypłaty w 1 tys. zł. – Po chwili jednak anulowałam tą transakcję – pisze czytelniczka. Karta wyszła z bankomatu. Kobieta zabrała ją i odeszłam od bankomatu.

Okazał się, że pieniądze z konta zostały wypłacone. Nasza czytelniczka dzwoniłam kilkakrotnie do banku i złożyła reklamację. Poszła jednak do Biedronki przy ul. Fabrycznej 23 w Zielonej Górze. Był tam dostępny monitoring. Okazało się, że mimo anulowania pieniądze wyszły z bankomatu. Nagrał to monitoring. – Pieniądze zabrała dwójka młodych mężczyzn, która tamtędy szła, zaraz po mnie. Bardzo się ucieszyli na widok pieniędzy – mówi nasza czytelniczka. Kwota którą zabrali to 1 tys. zł.

Sprawą kradzieży gotówki zajmuje się również zielonogórska policja. – Spotkała mnie bardzo przykra sytuacja. Wiem, że są uczciwi ludzie na świecie, jednak ja na nich jeszcze nie trafiłam – pisze poszkodowana kobieta.

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl