Samochody.pl - poscigi.pl

Złodziejka regularnie okradała drogerię. Wpadła w piątek 13-tego

„Trzynastego w piątek” okazał się pechowy dla 43- latki, która została zatrzymana w jednej z drogerii we Wschowie. Na swoim koncie miała kradzież towaru na kwotę blisko 1 tysiąca złotych. Przy 43-latce policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z kradzieży w innym sklepie oraz amfetaminę.

Do zdarzenia doszło w piątek, 13 stycznia, we Wschowie. Pracownicy jednej ze wschowskich drogerii poinformowali policję o tym, że zatrzymali kobietę, której kradzieże zarejestrowały kamery monitoringu sklepowego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Z materiału dowodowego wynikało, że kobieta odwiedzała sklep już od końca października 2022 roku. Łupem 43-latki padły towary drogeryjne na kwotę blisko 1 tysiąca złotych.

W chwili zatrzymania kobieta miała schowane produkty, które ukradła. – Przy kobiecie policjanci znaleźli towar pochodzący z kradzieży chwilę wcześniej odwiedzonego innego sklepu oraz amfetaminę – mówi nadkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. W sobotę, 14 stycznia, złodziejka  usłyszała zarzuty kradzieży oraz posiadania narkotyków, do czego się przyznała.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl