Znana piosenkarka Beata K. przeprasza fanów, a Coca-Cola odcina się do wokalistki

Beata K. przeprasza fanów, a Coca-Cola odcina się do wokalistki

Biuro prasowe Coca-Cola wydało oświadczenie w związku współpracy z piosenkarką Beatą K. Firma zaznaczyła, że „nie akceptuje” zachowań, które mogą „narażać na niebezpieczeństwo innych”. Beata K. przeprasza fanów.

W środę, 1 września, około godz. 20.00 Beata K. wpadła w Warszawie jadąc pijana swoim bmw. Wcześniej jechała zygzakiem. Znana wokalistka miała wydmuchać aż dwa 2 promile alkoholu. Beata K. straciła prawo jazdy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Beata K. w sieci przeprasza fanów. „Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało”.

To nie koniec kłopotów. Od piosenkarki odcina się Coca- Cola. Beata K. reklamowała Coca-Colę Zero Cukru.

fFrma wydała oświadczenie opublikowane w interia.pl. „Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu tego roku. Pragniemy podkreślić, że jako Coca-Cola nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać na niebezpieczeństwo innych. Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu”.

Toyota Zielona Góra