Toyota Zielona Góra

Bandycka kradzież w Dino w Zielonej Górze. Jedna osoba zatrzymana, druga jest poszukiwana. Ekspedientka jest w szpitalu

Do kradzieży rozbójniczej doszło w środę, 24 maja, w markecie Dino w Zawadzie, dzielnicy Zielonej Góry. Dwóch mężczyzn ukradło kawę, a uciekając uderzyli ekspedientkę. Jeden z bandziorów został zamknięty w sklepie, drugiemu udało się uciec.

O zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. W środę, do marketu Dino w Zawadzie weszło dwóch mężczyzn. Zaczęli pakować do plecaka paczki z kawą. Po chwili ruszyli w kierunku wyjścia chcąc uciec ze sklepu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zauważyła to obsługa Dino. Ekspedientka próbowała zatrzymać złodziei, ale została mocno uderzona i odepchnięta. Jeden z bandziorów wybiegł ze sklepu i uciekł. Drugiemu się nie udało, bo został zamknięty w sklepie przez obsługę.

Pracownica Dino została zabrana do szpitala.

Bandycka kradzież w Dino w Zielonej Górze

Na miejsce szybko dojechała zaalarmowana policja. Złodziej został zatrzymany i przewieziony na komendę. Drugi bandzior jest poszukiwany przez policję. – Wiemy kto to jest. Jego zatrzymanie to kwestia czasu – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Czytaj też – Wypadek motocyklisty w Zielonej Górze. Kamera nagrała zderzenie. Widać jak motocyklista przelatuje nad autem (FILM CZYTELNIKA)

Obaj mężczyźni są doskonale znani zielonogórskiej policji. Za kradzież rozbójniczą grozi im nawet 10 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl