Bijatyka pod dyskoteką w Zielonej Górze. Interweniowała policja, wezwano karetkę (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Bijatyka pod dyskoteką w Zielonej Górze. Interweniowała policja

Do bijatyki sześciu osób doszło w sobotę, 2 kwietnia nocą. Na miejsce dojechało kilka radiowozów zielonogórskiej policji oraz karetka pogotowia ratunkowego.

Do bijatyki pod dyskoteką doszło przed północą.  – Przed dyskoteką leżał znokautowany mężczyzna – mówi nam świadek wydarzeń. Obok biło się sześć osób. – To była bijatyka – mówią nam świadkowie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce dojechała zaalarmowana zielonogórska policja. Przyjechało kilka radiowozów. Dojechała również ekipa karetki pogotowia ratunkowego.

Jedna osoba ma złamany nos

Sytuacja została opanowana przez policjantów. Jedna z pobitych osób ma złamany nos. Druga pobita osoba nie stawiła się jeszcze na policji.

– Doszło do bójki pod lokalem, zatrzymana została jedna osoba – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. W chwili zatrzymania mężczyzna wydmuchał aż trzy promile alkoholu. Trzeźwieje w celi zielonogórskiej komendy. – Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Będziemy wyjaśniać okoliczności w jakich doszło do zdarzenia – mówi podinsp. Stanisławska.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl