Toyota Zielona Góra

Brutalne pobicie 15-latki w Nowej Soli. Ma złamany nos. Trzy sprawczynie ustalone i przesłuchane

Bo brutalnego pobicia 15-latki doszło we wtorek, 9 sierpnia, w lasku rejonie os. Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli. Ofiara ma złamany nos. Trzy oprawczynie już ustalone i przesłuchane przez policję. Sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.  

Do ataku na 15-latkę doszło we wtorek, 9 sierpnia, około godziny 17:30-18:00. 15-latka szła chodnikiem w rejonie os. Konstytucji 3 Maja, przy ArsMedice i Żabce. Zaczęło się od zaczepiania 15-latki na chodniku przez trzy dziewczyny. Po chwili oprawczynie zaatakowały. – Zaciągnęły do lasku córkę między drzewa i tam ją brutalnie pobiły – mówi pani Alicja.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dziewczyny ustalone, są nieletnie

15-latka został bardzo mocno pobita. Ma złamany nos i jest bardzo mocno posiniaczona. Trzy oprawczynie zostały ustalone przez policję. Matka jednej z nich skontaktował się wcześniej z mamą pobitej 15-latki. Jej córa przyznała się do pobicia mojej córki – mówi pani Alicja.

Sprawą po zgłoszeniu pobicia zajęła się policja. – Trzy dziewczyny zostały ustalone i przesłuchane w obecności rodziców – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli. Wszystkie są nieletnie. Teraz ich sprawą zajmie się sąd dla nieletnich, który zadecyduje o karach.  

Eko pol - Poscigi.pl