Brutalny pedofil aresztowany. Jego ofiara to 7-letnia dziewczynka

Szokujące. Pedofil brutalnie gwałcił 7-latkę. Nagrywał filmy. Ofiar może być więcej

We wtorek, sąd rejonowy w Żarach na wniosek prokuratora aresztował tymczasowo na trzy miesiące 57-letniego pedofila z Lubska. Mężczyzna gwałcił 7-latkę.

Prokurator postawił podejrzanemu zarzuty zgwałcenia, 6 stycznia, br. 7-latki. Odpowie również za obcowanie płciowe z osobą poniżej 15 lat oraz za nagrywanie filmów o treści pedofilskiej. – Zawiadomienie w tej sprawie złożyła do prokuratury w Żarach matka jednej z pokrzywdzonych małoletnich w sobotę, 9 stycznia – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

W niedzielę, 10 stycznia, na polecenie prokuratora zatrzymano 57-letniego mężczyznę, mieszkańca Lubska. W jego mieszkania zabezpieczono sprzęt komputerowy, na którym ujawniono, a następnie zabezpieczono treści pornograficzne z udziałem małoletnich. – Podejrzany częściowo przyznał się do dokonania opisanych wyżej czynów – mówi prokurator Fąfera.

To bezrobotny mężczyzna zajmujący się między innymi naprawami komputerów. Pedofil był wyjątkowo brutalny. Zwyrodnialec wszystko nagrywał. Wszystko wskazuje również na to, że ofiar pedofila może być więcej.

Toyota Zielona Góra