Samochody.pl - poscigi.pl

Co trzeba mieć w głowie? Ktoś w Zielonej Górze wyrył na karoserii auta wyraz k…wa (ZDJĘCIA)

500 zł nagrody za wskazanie „artysty”, który postanowił zaprezentować swój talent na aucie.

Do szokującej dewastacji samochodu w Zielonej Górze doszło nocą z poniedziałku na wtorek, 13 września. Ktoś wyrył na karoserii obraźliwe słowo.

Samochód stał zaparkowany pod wieżowcem na ulicy Francuskiej 2. Wandal pojawił się nocą z poniedziałku na wtorek, 12 września. Podszedł do zaparkowanego pontiaca i wyrył obraźliwe słowo k..wa na karoserii.  

Jak można tak postąpić, brak słów. – Wyznaczam 500 zł nagrody za wskazanie „artysty”, który postanowił zaprezentować swój talent na moim aucie – pisze właścicielka samochodu.

Może ktoś coś widział?

Sytuację zbulwersowany jest radny Robert Górski. – Niestety w ostatnich miesiącach mieszkańcy Osiedla Przyjaźni zgłaszają coraz więcej sytuacji zakłócania porządku i dewastacji powodowanych przez Ukraińców. Poproszę komendanta policji o zwiększenie ilości patroli na osiedlu. Rząd powinien zastanowić się nad deportacją osób, które nie potrafią uszanować naszej gościnności i nie chcą dostawać się do naszych norm – mówi dla poscigi.pl radny Robert Górski z Klubu Radnych Zielona Razem.

Napisał do nas również pan Marian z Osiedla Przyjaźni. – Od dłuższego czasu słychać nocą krzyki Ukraińców. Wielokrotnie nocami widziałem pijanych Ukraińców na naszym osiedlu zachowujących agresywnie – pisze nasz czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl