Dzieci podpaliły krzaki przy parkingu w Zielonej Górze. Ogień był metr od samochodów (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Dzieci podpaliły krzaki przy parkingu w Zielonej Górze.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę, 13 lipca, na ul Wiśniowej. Jak infekcje nas czytelnik, dzieci podpaliły krzaki i trawę przy parkingu. Pożar gasili przechodnie, wezwano strażaków.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w ciągu dnia. – Dzieci podpaliły trawnik przy parkingu na ulicy Wiśniowej 48 – alarmuje nasz czytelnik. Pożar suchej trawy zaczął się błyskawicznie rozprzestrzeniać. O chwili objął też krzaki. – Metr od ognia stały zaparkowane samochody – informuje nasz czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ogień zaczęli gasić przechodnie. Na miejsce została wezwana straż pożarna. Zanim przyjechał wóz strażak pożar udało się ugasić świadkom zdarzenia. – Dogasiliśmy około 4 metrów powierzchni – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Będzie wiadomo kto to zrobił

Sytuacja był jednak niebezpieczna. – Strach pomyśleć co by się stało, gdyby nie szybka reakcja przechodniów – pisze czytelnik.

Niestety pożar był efektem podpalenia przez dzieci. – Pożar wywołał osoby nieletnie. Pamiętajmy, że nie są to osoby anonimowe, a wokół byli świadkowie. Prędzej czy później będzie wiadomo, kto to zrobił – mówi st. kpt. Kaniak.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl