Gwałt na starszym mężczyźnie. Zatrzymany sprawca, obywatel Mołdawii (NOWE INFORMACJE)

Jak udało się nam ustalić sprawca gwałtu na mężczyźnie w Kostrzynie nad Odrą został zatrzymany. To obywatel Mołdawii. Do gwałtu miało dojść w pergoli śmietnikowej.

Do drastycznego zdarzenia doszło w środę, 8 listopada, nocą. Ponad 70-letni mężczyzna został zaatakowany w pergoli śmietnikowej. Tam został zgwałcony. Lubuska policja potwierdziła zdarzenie. – Dostaliśmy zgłoszenie gwałtu na mężczyźnie – mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Zwyrodnialec po zgwałceniu bezbronnego starca uciekł. Od razu ruszyły jego poszukiwania. Już wiemy, że sprawca został zatrzymany. To obywatel Mołdawii.

Godz. 12.15 Lubuska policja potwierdza nasze wcześniejsze ustalenia i zatrzymanie Mołdawianina. To 39-latek. Policjanci z Kostrzyna nad Odrą pracowali nad wyjaśnieniem wszelkich okoliczności dotyczących zgwałcenia mężczyzny.

Polecane  Gorzowscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego za głośne wymuszenia rozbójnicze mężczyznę (ZDJĘCIA)

Policjanci bardzo poważnie podchodzili do każdego sygnału i informacji, która mogłaby ich przybliżyć do zatrzymania osoby odpowiedzialnej za bulwersujące zdarzenie. W środę po południu na terenie województwa wielkopolskiego policjanci kryminalni zatrzymali 39-letniego obywatela Mołdawii. Mężczyzna został przewieziony do gorzowskiej komendy. Dzisiaj i w piątek, 10 listopada, będą przeprowadzane z nim czynności procesowe.

– Szeroko zakrojone czynności operacyjne doprowadziły policjantów do zatrzymania obywatela Mołdawii. Z mężczyzną przeprowadzane będą czynności procesowe – mówi sierż. sztab. Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Langner odszkodowania
Reklamy