Samochody.pl - poscigi.pl

Gwiazdy na gali Warto jest Pomagać w Zielonej Górze (FILM)

W sobotę, 17 grudnia, o godz. 19.00 w hali CRS odbędzie się XVIII Charytatywna Gala Warto jest Pomagać Grzegorza Hryniewicza.

W sobotę, 17 grudnia, o godz. 19.00 w hali CRS odbędzie się XVIII Charytatywna Gala Warto jest Pomagać Grzegorza Hryniewicza. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla dwójki podopiecznych stowarzyszenia. Wśród gwiazd Małgorzata Ostrowska, Banda i Wanda i Janusz Radek.

Gala będzie połączona z wręczeniem statuetek Anioł Roku 2022. – Głównym celem tego wydarzenia jest zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację naszych podopiecznych – mówi Grzegorz Hryniewicz, szef Stowarzyszenia Warto jest Pomagać.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Głównym celem tego wydarzenia jest zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację naszych podopiecznych – mówi Grzegorz Hryniewicz, szef Stowarzyszenia Warto jest Pomagać.

XVIII Charytatywna Gala Warto jest Pomagać

Wojciech Zandecki, dyrygent i aranżer Orkiestry Warto Jest Pomagać zapowiada 20 ciekawych utworów. A prowadzący Leszek Jenek cieszy się z zestawu gwiazd, jest imponujący!

Wystąpią: Wanda Kwietniewska z zespołem Wanda i Banda, Kasia Cerekwicka, Małgorzata Ostrowska, Grażyna Łobaszewska, Andrzej Krzywy i Janusz Radek.

Bilety cegiełki w cenie 60, 80 i 100 zł do kupienia na abilet.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl