Samochody.pl - poscigi.pl

Kulinarne show Kaszy na rynku w Zielonej Górze. Kasza z gulaszem zniknęła w chwilkę (ZDJĘCIA)

Rafał Kasza to zielonogórski radny klubu Zielona Razem. W mieście zrealizował wiele inicjatyw związanych ze sportem.

– Młody jest, niech idzie i przegoni to towarzystwo w Sejmie – mówi pan Henryk, który w wyborach parlamentarnych zagłosuje na Rafała Kaszę, kandydata Trzeciej Drogi. – Dużo zrobił dla sportowej Zielonej Góry – dodaje Bartek, który trenuje na torze przeszkód, zamontowanym w mieście z inicjatywy R. Kaszy.

W czapce kucharskiej, z chochlą w ręce i uśmiechem na twarzy. Na zielonogórskim deptaku Rafał Kasza, kandydat Trzeciej Drogi do Sejmu częstował wyborców pysznym gulaszem z… kaszą. 

– Moja kampania jest inna niż wszystkie w Polsce. Prowadzę ją w kreatywny i nieszablonowy sposób. Wykorzystałem atut swojego nazwiska i oczywiście swój sportowy styl życia, gdzie jednym z kluczowych składników mojej diety, są właśnie węglowodany w postaci kaszy gryczanej – tłumaczy kandydat na posła.

– Moje dzieci brały udział w biegach z przeszkodami i w piknikach na Placu Teatralnym. Pan Kasza wie, co robi. Ma mój głos – uśmiecha się pani Weronika. Rafał Kasza na starówce częstował wyborców zdrowym gulaszem z kaszą i rozmawiał o przyszłości woj. lubskiego i kraju. – Dziękuję, za tyle życzliwości i głosów poparcia. Sprawdziłem się jako samorządowiec, w Sejmie też wykażę się skutecznością. Ja na swojej drodze nie widzę przeszkód – mówi Rafał Kasza, nawiązując do swojego hasła wyborczego oraz zamiłowania do biegów z przeszkodami. 

Kulinarne show Kaszy w Zielonej Górze

 Ponad 100 porcji gulaszu z chudej karkówki z kaszą gryczaną i ogórkiem kiszonym rozeszło się w mgnieniu oka. – Niebo w gębie. Te ogórki przygotowała moja mama Bogusława, która mocno wspiera mnie w pracy samorządowca oraz w trwającej kampanii wyborczej – uśmiecha się Rafał Kasza.

– On nigdy nie odpuszcza. Zawsze dąży do celu i naprawdę nie widzi przeszkód – mówi  pani Bogusława.

Rafał Kasza to zielonogórski radny klubu Zielona Razem. W mieście zrealizował wiele inicjatyw związanych ze sportem. – Nowy plac zabaw przy ul. Lisiej, tor przeszkód w Parku Tysiąclecia. Liczne wydarzania sportowe rangi ogólnopolskiej oraz pikniki, podczas których promuję zdrowy styl życia i daje się wyszaleć dzieciakom na popularnych dmuchańcach  – wylicza Kasza.

– Poza sportem wspieram też przedsiębiorców z branży gastronomicznej, bo sam działam w tym biznesie. Zadbałem o budowę miejsc parkingowych przy ul. Reja, czy zapoczątkowałem rewitalizację skwerów zielonych, na których powstają tzw. kieszonkowe parki, widać to doskonale na Placu Pocztowym – dodaje. Kasza do Sejmu startuje jako kandydat Trzeciej Drogi. Jest ostatni na liście.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl