Masakra na torach. Wjechał nissanem pod pociąg. Zginęła 17-latka. Kierowcy nic się nie stało

Do tragicznego wypadku doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Jarosławiec (woj. lubelskie). Kierujący nissanem młody mężczyzna wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Zginęła 17-letnia pasażerka samochodu. 23-letni kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do tragedii doszło w środę, 11 września, na oznakowanym przejeździe kolejowym w podzamojskiej miejscowości Jarosławiec. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują na to, że 23-letni mieszkaniec Zamościa, kierując nissanem, wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg . Młody mężczyzna podróżował z 17-latką z gm. Zamość.

Polecane  Pijany pacjent ukradł karetkę i rozbił ją

Siła uderzenia pociągu w nissana była ogromna. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe natychmiast zaczęły reanimację 17-letniej pasażerki. Niestety, moda dziewczyna zmarła. Kierujący nissanem został przewieziony do szpitala. Jak się okazało nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Kierujący nissanem został zatrzymany. Zatrzymane zostały mu również uprawnienia do kierowania pojazdami. Szczegółowy przebieg wypadku, jego okoliczności pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci.

Langner odszkodowania
Reklamy