Mercedesem uderzał w samochody w Zielonej Górze. Tak wyglądał pościg za kierowcą (FILM CZYTELNIKA)

Kierowca jadący za mercedesem zaniepokojony manewrami kierującego zaalarmował policję. Cały czas jechał za kierującym mercedesem informując policję gdzie się znajdują. Kierowca uderzył w cztery samochody.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 7 grudnia. Kierujący mercedesem na niemieckich numerach rejestracyjnych uderzał w samochody na os. Śląskim. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja.

Wcześniej, dojeżdżając do Starego Kisielina, wyprzedził samochód pasem wyłączonym z ruchu. Potem w Starym Kisielinie jechał pod prąd. Na rondzie Orląt Lwowskich uderzył  w krawężnik. Potem ruszył w kierunku os. Śląskiego.

Kierowca mercedesem wyprzedzał jak szalony na przejściu dla pieszych. Dalej też jechał pod prąd. Na os. Śląskim niemal uderzył w jadący samochód. Potem mercedes skręcił na teren warsztatu samochodowego i tam uderzał w zaparkowane samochodu.

Kierowca został zatrzymany przez policjantów, których na miejsca zdarzenia naprowadził  świadek wydarzeń.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl