Morderca Marcin W. sam zgłosił się na policję. Zabił dwie osoby

Morderca Marcin W. sam zgłosił się na policję.

Marcin W., sprawca zabójstwa dwóch osób na terenie powiatu Międzychodzkiego został zatrzymany o godz. 20.00. Sam zgłosił się na policję.

Podczas poszukiwań skoncentrowanych w lesie nad Wartą, w miejscu znalezienia plecaka należącego do ściganego, grupa pościgowa otrzymała wiadomość, że podejrzany zgłosił się do komendy Policji w Międzychodzie.

W środę, 29 marca, wieczorem na terenie powiatu międzychodzkiego doszło do podwójnego zabójstwa. Najpierw policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze w miejscowości Muchocin. W trakcie gaszenia ognia strażacy znaleźli zwłoki 22-letniego mężczyzny. Obrażenia na ciele wskazywały na zabójstwo.

W międzyczasie policjanci otrzymali informację o drugim zabójstwie. W mieszkaniu przy ulicy 3 Maja w Międzychodzie znaleziono zwłoki 45-letniej kobiety. Obrażenia na jej ciele również wskazywały na zabójstwo.

Według ustaleń śledczych zbrodni dokonał ten sam mężczyzna Marcin W. Po dokonaniu obydwu zabójstw 24-latek porzucił skradziony samochód pod Międzychodem i uciekł do lasu.

Czytaj też – Zabił dwie osoby, trwa obława za mordercą. Uciekając potrącił dwie osoby

Do obławy natychmiast zostali zaangażowani policjanci z Międzychodu oraz z komendy wojewódzkiej w Poznaniu, a także policjanci z prewencji w Poznaniu oraz z innych komend na terenie Wielkopolski.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl