Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zabił dwie osoby, trwa obława za mordercą. Uciekając potrącił dwie osoby

Do morderstw doszło w Muchocinie oraz Międzychodzie (woj. wielkopolskie). Trwa wielka policyjna obława za mordercą.

Około godz. 18 w Muchocinie w mieszkaniu doszło do morderstwa. Ofiara to 22-letni mężczyzna. Miał zostać zadźgany nożem. Zabójca podpalił mieszkanie chcąc zatrzeć ślady. W płonącym mieszkaniu była butla z gazem. Strażacy wynieśli ją zapobiegając wybuchowi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Morderca uciekł samochodem ofiary. Ruszyła obława za morderca. W międzyczasie w Międzychodzie na ulicy 3 maja znaleziono zamordowaną 45-letnią kobietę. To ma być ofiara mordercy, który zabił mężczyznę w Muchocinie.  

Obława za mordercą. Zabił dwie osoby, dwie też potrącił

Nieoficjalnie ścigany to młody mieszkaniec Międzychodu. Miał wcześniej leczyć się psychiatrycznie. Morderca uciekł samochodem kia.

Morderca miła porzucić pojazd w Sierakowie, tak właśnie potrącił dwie osoby. Prawdopodobnie i ucieka pieszo. Trwa wielka policyjna obława. Dla policji w Międzychodzie został ogłoszony alarm. Do akcji włączają się policjanci z Poznania.

Policja wie kogo szuka. 24-letni mężczyzna jest bardzo niebezpieczny. Odsiadywał już wyroki w więzieniu. Prawdopobnie szuka jeszcze jednej kobiety, która chce zamordować.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl