Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Napad na stację benzynową w Kamieniu Małym. Policja szuka bandytów

Policjanci z Gorzowa poszukują sprawców napadu na stację paliw, do którego doszło w środę rano w miejscowości Kamień Mały. Dwóch zamaskowanych mężczyzn sterroryzowało pracownika zabierając pieniądze.

W środę, przed godziną 6.00 policjanci z Kostrzyna n/O powiadomieni zostali o odnalezieniu w Kamieniu Małym nieprzytomnego mężczyzny. 36-letni pracownik stacji paliw znaleziony został przez przypadkowe osoby wewnątrz budynku. Z urazem głowy trafił do szpitala w Kostrzynie.

Wstępne ustalenia policjantów potwierdzają, że 36-latek został napadnięty około godziny 4.00 nad ranem. Z informacji wynika, że do budynku weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Posługując się przedmiotem przypominającym broń sterroryzowali pracownika stacji, zmuszając go do wskazania miejsca w którym znajdował się utarg. Zabierając pieniądze napastnicy opuścili stację, odjeżdżając prawdopodobnie samochodem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Przedstawiony przebieg zajścia jest aktualnie weryfikowany. W Kamieniu małym pracują policjanci z Gorzowa. Pokrzywdzonemu pracownikowi stacji udzielono pomocy lekarskiej. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawcom napadu, za dokonanie opisanego przestępstwa, grozi kara do 12 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl