Toyota Zielona Góra

Odnaleziono audi sprawcy usiłowania zabójstwa 23-latki w Bojadłach. Co z mężczyzną? Policja odmawia informajci (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Audi zostało znaleziono w zagajniku koło Lubięcina pod Nowa Solą

Jak powiadomili nas czytelnicy, samochód został odnaleziony w lesie w Lubięcinie. I jedynie tą informację potwierdza zielonogórska policja.

Do tragicznych wydarzeń doszło w piątek, 19 marca. – Mężczyzna chciał zabić swoją był partnerkę, ale nie udało mu się i uciekł – mówili nam mieszkańcy Bojadeł.

Do próby zabójstwa miało dojść w jednym z domów. Mężczyzna miał rzucić się na swoją byłą partnerkę i zaczął ją dusić. Chciał zabić. Sprawcy nie udało się zamordować 23-letniej kobiety.

Na miejscu wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. 23-latka została zabrana do szpitala. Mężczyzna uciekł samochodem z miejsca zdarzenia.

Zielonogórska policja od początku nie podaje żadnych szczegółów. Policja poinformowała jedynie, że „doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym, przy którym pracują policjanci z Zielonej Góry i Sulechowa.

W niedzielę, 21 marca, policja potwierdziła jedynie odnalezienie audi poszukiwanego mężczyzny. Audi zostało znaleziono w zagajniku koło Lubięcina pod Nowa Solą. – W lesie było auto poszukiwanej osoby – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Zielonogórska policja odmawia jakichkolwiek innych informacji. Nie wiadomo czy mężczyzna jest nadal poszukiwany czy też został już zatrzymany.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Zostań kierowcą bolta
Zostań kierowcą bolta
Fotowoltaika