Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Oplem potrącił na pasach kobietę na wózku inwalidzkim

Reakcja st. sierż. Marcina Gołębiowskiego była natychmiastowa. Od razu zatrzymał swój samochód i podbiegł do poszkodowanej.

Nowosolski dzielnicowy w czasie wolnym od służby pomógł kobiecie na wózku inwalidzkim, która została potrącona na przejściu dla pieszych. Funkcjonariusz udzielił jej pierwszej pomocy przedmedycznej i powiadomił odpowiednie służby. 35-latka trafiła do szpitala.

Nowa Sól. Potrącił kobietę na wózku inwalidzkim

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W piątek, 8 marca, dzielnicowych z komendy policji w Nowej Soli, jadąc ulicami miasta zauważył zdarzenie, w którym brała udział kobieta na wózku inwalidzkim. Reakcja st. sierż. Marcina Gołębiowskiego była natychmiastowa.

– Od razu zatrzymał swój samochód i podbiegł do poszkodowanej – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Okazało się, że kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa osobom na przejściu dla pieszych. Wtedy potrącił kobietę na wózku inwalidzkim.

Czytaj też – To śmiertelne potrącenie wstrząsnęło Zieloną Górą. Michała Mordowskiego na pasach zabił pijany młody kierowca i uciekł

Policjant udzielił poszkodowanej pierwszej pomocy i na miejsce wezwał karetkę pogotowia oraz policję. – Był przy poszkodowanej kobiecie, aż na miejscu zjawili się ratownicy medyczni, którzy zabrali 35-latkę do szpitala – mówi asp. Sęczkowska-Sobol.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl